środa, 15 czerwca 2016

Wyniki blogowego candy

Hej hej :)

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników naszego blogowego candy.
Bardzo dziękuję Wam wszystkim, które zapisałyście się do naszej zabawy i umieściłyście informację o nowościach na Waszych stronkach :)

Do rzeczy:
Nagrodę w Candy, czyli wybraną kolekcję papierów, wygrywa:


Magda Wo :)

Gratulujemy i prosimy o kontakt, w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody/


Zapraszamy Was też niebawem już na dobre na blog, na którym będziemy działać inspirując i zachęcając Was do twórczych zmagań. To już niedługo :))

Zespół S&M.

sobota, 4 czerwca 2016

Nowe kolekcje i przedsprzedaż oraz candy

Hej hej :)

Dziękujemy Wam za takie ciepłe przyjęcie :) Ogromnie cieszymy się, że możemy do Was wrócić z naszymi produktami i że czekaliście na ten powrót :)

Dziś chcielibyśmy przedstawić nasze nowe "dzieci" ;) Przygotowaliśmy dla Was dwie kolekcje papierów dwustronnych w delikatnych kolorach i romantycznych wzorach. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu :)

Pierwsza z nich to mała powtórka, z tego co już było. Kolekcja Sweet Dream cieszyła się Waszą dużą sympatią, dlatego postanowiliśmy ją przywołać raz jeszcze, tylko w nieco odmienionej, świeższej postaci:



Druga kolekcja to romantyczne listy, kolorystyka letnia, morsko słoneczna, nie mogło zabraknąć Waszej ukochanej mięty i uniwersalnych szarości :) Co o niej myślicie?



Bardzo jesteśmy ciekawi jak podobają się Wam nasze nowe propozycje? Napiszcie nam koniecznie w komentarzach jak je odbieracie.

Mamy też dla Was niespodzianki :) Nie mogło być inaczej ;)

#

Przedsprzedaż


Pierwsza z nich to możliwość zakupu papierów w przedsprzedaży. W przedsprzedaży taniej ;) Wszystkie papierki są w tej chwili dostępne już w naszym sklepiku i ich ceny są obniżone. Dodatkowo wszystkie papiery z poprzednich kolekcji również są w dużej promocji. Takie ceny obowiązywać będą do 10 czerwca. Potem na moment ze sklepu znikną wszystkie produkty, a my będziemy widzieć się na Zlocie w Warszawie, prawda? :)



Możecie zamówić papiery z odbiorem osobistym na naszym stoisku (pamiętajcie, numer 39! :) albo wybrać opcję wysyłki - w przypadku wysyłek - będziemy je realizować po kolei od dnia 13 czerwca.

PS. - Informujcie nas o wszelkich ewentualnych nieprawidłowościach w działaniu sklepu. Staraliśmy się wszystkiego dopilnować, przetestować i posprawdzać, ale mogło nam coś umknąć. Gdyby coś nie działało jak powinno - alarmujcie mailem: biuro@scrapandme.pl. Z góry dziękujemy :)

#

Candy

Druga sprawa, to CANDY!!!
Napiszcie nam w komentarzu, która kolekcja bardziej przypada Wam do gustu, Zróbcie wpis o naszych nowościach u siebie (na blogu, na fb lub gdziekolwiek działacie :)) umieszczając w nim podlinkowany zwrotnie do nas banerek  i zostawicie link do tego wpisu w tym samym komentarzu.
Macie na to czas do 13 czerwca. Po tym terminie w ciągu kilku dni ogłosimy wyniki.
Do wygrania wybrany zestaw nowości :)
Druga szansa oczywiście na naszym FB << Zapraszamy.


To już chyba wszystko :) Zapraszamy Was jeszcze raz do wspólnej zabawy, zapraszamy na nasze stoisko na Zlocie i zapraszamy, żebyście działali, kleili, tworzyli na naszych papierach jak najwięcej :)

Pozdrawiamy :) Zespół S&M.


środa, 1 czerwca 2016

Wracamy :)

Witajcie Kochani!!

Od długiego czasu miałam nadzieję, że ten dzień nastąpi :)

W styczniu poprzedniego roku żegnaliśmy się z Wami, ponieważ różne życiowe okoliczności sprawiły, że marka ScrapAndMe nie mogła funkcjonować dalej w tamtym czasie. Wierzyłam wtedy, że nastąpi taki moment, że na tym blogu jeszcze napiszę - i to napiszę coś pozytywnego :)

Marzenia się spełniają, prawda? :)


Zrobiłam sobie taki mały prezent na Dzień Dziecka i dziś mogę już głośno napisać, że ScrapAndMe wraca do Was radośnie :) Niebawem wydrukują się dla Was nowe papierki, które chciałabym przedstawić Wam tutaj jutro, może pojutrze...  ;)
A my przygotowujemy się do spotkania z Wami na zlocie w Warszawie :) Kto będzie? Kogo z Was będziemy mogli powitać na naszym stoisku? Dajcie nam znać w komentarzach :)

Przy okazji faktu, że mamy możliwość spotkać się w tym roku na zlocie, zapraszamy Was do udziału w pierwszym wyzwaniu po przerwie.



Przygotujcie na wyzwanie zlotowe dowolną pracę, przy tworzeniu której zainspirujecie się słowem "przygoda". Format pracy, jej rodzaj, styl jest zupełnie dowolny. Zróbcie to, co do Was przyjdzie w tym momencie. Pokażcie, co Wam w duszy gra :)

Prace przynieście na nasze stoisko i czekajcie na wyniki :) W zależności od ilości zgłoszonych prac zwycięzca będzie jeden lub więcej :) Zachęcamy Was gorąco i zapraszamy :))))
Dobrze, żeby Wasze prace były rozpoznawalnie podpisane (nick, adres bloga, imię i nazwisko, adres e-mail) - żebyśmy w razie nie spotkania się w momencie rozdawania nagród mogli odnaleźć zwycięzcę później.


No i zachęcamy Was do zaglądania na naszego bloga oraz fanpage na FB w najbliższych dniach. Pokażemy co nieco z tego, co się będzie drukować. Może zadzieje się też jakaś zabawa? Macie ochotę na candy "powakacyjne"? ;)

Pozdrawiam w imieniu swoim i całego Zespołu :)