Dzień dobry! 🌸
Mam dziś przyjemność zaprezentować Wam moją pierwszą pracę wykonaną z nowości, które pojawiły się w sklepie ScrapAndMe. Byłam przekonana, że jako pierwsza na mój stół trafi fioletowa kolekcja, ale ostatecznie serce skradła mi Lovely Day in Pink. 😍 Urzekły mnie subtelne przejścia między delikatnym różem a głęboką purpurą, dlatego fiolet musiał jeszcze chwilę poczekać. Kartkę ślubną stworzyłam na bazie nowego wykrojnika Duże Tagi. Zarówno baza, jak i poszczególne warstwy powstały właśnie z jego pomocą. To wykrojnik, o którym marzyłam od dawna i już wiem, że będzie jednym z tych, po które będę sięgać bardzo często. 😊 Kompozycję uzupełniłam gałązkami z listkami, zawijaskami oraz ażurowym kółkiem. Dzięki nim mogłam delikatnie unieść poszczególne elementy, zachowując przy tym lekkość i przestrzenność całej pracy. Jestem bardzo ciekawa, co najbardziej podoba się Wam w tej kolekcji. 💕





















