Design Team

Oto wspaniałe DT ScrapAndMe :)
Nazywam się Agata, w sieci znana jako vairatka
Z wykształcenia archeolog, a od dwóch lat - pełnoetatowy rękodzielnik we własnej firmie :) Mama Stasia (9 lat) i Zosi (4,5 roku). Odkąd pamiętam - zawsze coś tworzyłam. Na początku było to szycie, potem krzyżykowanie. Pod koniec 2009 wpadłam przypadkiem na scrapbooking - i wciągnęło mnie na dobre. Najbardziej lubię robić albumiki dziecięce - takie kolorowe, radosne i dające pozytywną energię :) Oczywiście robię też przeróżne kartki, albumy, LO i wszystko co można z papieru wyczarować. Nie mam jasno określonego stylu, bo lubię eksperymentować i ciągle próbować czegoś nowego :) Raz jest to coś romantycznego, delikatnego, a raz zupełnie szalonego, mediowego i "pochlapanego" :) Nie uznaję słowa "nie potrafię" - dla chcącego nic trudnego, i najczęściej okazuje się, że wystarczy tylko odważyć się i spróbować :) Wyjdzie, albo nie - najważniejsze jest działanie!
Mam na imię Marta, a mój nick  to PaNaKo.
Zawsze lubiłam mieć czymś zajęte ręce - szydełkowałam, robiłam na drutach, próbowałam swoich sił w decoupagu, bawiłam się masą solną, robiłam świece, ale najbardziej wciągnęła mnie zabawa z papierem.  Od wielu lat nie rozstaję się z największą pasją  papierową florystyką. Uwielbiam robić kwiaty i potem wykorzystywać je w swoich różnych projektach . 


Na imię mam Aneta, scrapuję i publikuję w necie jako Shraddha :)
Scrapbooking poznałam wiele lat temu, jednak początkowo przez bardzo długi czas był on dla mnie tylko dziedziną do podziwiania. Twórczo zajmowałam się wtedy biżuterią.
Ponad dwa lata temu wciągnęłam się w scrapowanie na dobre. Przeglądałam blogi scrapowe, coraz więcej robiłam swoich prac. A potem już poszło ;)
Dzisiaj papiery i przydasie to jest to co wypełnia większość mojego czasu :))

Projektowały dla nas:
Asica
Craftomania
Choco Aka
Teo
Noomiy 
Kasiula
Pagata
Justt
Wiśnia
KoliberArt
AniaS
Huma

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)