Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kasiula. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kasiula. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Kasiu dziękujemy :)

Witajcie :)

Dzisiejszym postem chciałabym podziękować Kasiuli za piękny czas naszej współpracy. 
Kasia dołączyła do naszego zespołu w maju i pracowała z nami do końca roku 2013.

Kasiu dziękuję za wszystkie wspaniałe prace, pomysły i Twój wkład w rozwój S&M!!!

A dla Was nasi mili czytelnicy przygotowałam krótki przegląd tego, co od Kasi mogliście u nas zobaczyć:

- maj -

praca według mapki i palety kolorystycznej, pierwsza praca Kasi na blogu:


oraz pierwsza inspiracja indywidualna:


- czerwiec - 

wróżkowe urodziny


- lipiec -

kartka inspirowana zdjęciem:


- sierpień - 

Kasia poprowadziła wyzwanie "bez wykrojników" i przygotowała na nie dwie karteczki:



- wrzesień -

potworzasty exploding box z kolekcji Explosion Of Freshness :)


a także praca na wyzwanie "w starym kinie"


- październik -

praca na wyzwanie herbaciane


- listopad -

fioletowe święta



- grudzień -

kurs SDO


oraz świąteczne bileciki:



to oczywiście nie wszystkie prace Kasiuli, jeśli chcecie obejrzeć wszystkie kliknijcie tutaj. :)

Kasiu, dziękuję, całuję!! :*

Aneta i zespół S&M :)

piątek, 27 grudnia 2013

O prezentach z sercem

W świątecznym czasie mnóstwo uwagi poświęcamy prezentom. Tak się złożyło, że i my wykonałyśmy wspólny prezent:) Co prawda ciut wcześniej, ale dopiero teraz możemy Wam pokazać. Albumik dedykowany jest Ilonce (Teo) w podziękowaniu za to, że była z nami w zespole. Każda 
z nas wykonała kartę z cytatem i zdjęciem. Zobaczcie, co nam z tego wyszło:

















Papiery ScrapAndMe z różnych kolekcji świetnie się ze sobą zgrały, prawda?
Jak Wam się podoba? :)

czwartek, 26 grudnia 2013

Podsumowanie SDO #05

Kochani serdecznie dziękuję za udział w zabawie.
Cieszę się, że pomimo tego całego przedświątecznego zamieszania poświęciłyście chwilę aby wg kursu wykonać pracę :)
A oto i Wasze prace:




Ela17 - moje pasje:








Wasze prace są fantastyczne!


wtorek, 17 grudnia 2013

Bileciki i pożegnanie



Kochani dzisiejszą inspiracją żegnam się z DT Scrap And Me.
Dziękuje Anecie za zaproszenie mnie do zespołu i dziewczynom za wspólne inspiracje :)
Było mi u Was cudownie i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy miały okazję współpracować.

Dziękuję ;*****

Wszystkich, którzy polubili moje prace zapraszam do mnie na bloga.





niedziela, 8 grudnia 2013

SDO # 5 - kurs Kasiuli


Kochani w wyborze kartki na kurs krok po kroku wybraliście tę oto moją pracę:


Tak więc zabieramy się do dzieła :)

Potrzebujemy: 
Bazę kartki - u mnie jest to 10x21
Papier scrapowy mniejszy od bazy o 0,5 cm ja wybrałam papier Old Times
Kolejny papier mniejszy od poprzedniego o 1 cm u mnie jest to papier Sweet Dream 05
skrawek papieru na taga - wybrałam papier Old Times
kwiatek
kilka dowolnych listków (wycięłam je z papieru Sweet Dream 07)
tasiemka 
dowolna sentencja
sznurek
dziurkacz kółko
dziurkacz brzegowy tag - można też użyć zwykłych nożyczek
kosteczki 3D


Nasz pierwszy większy papier scrapowy - postarzamy/szarpiemy brzegi kartki


Kolejny mniejszy papier scrapowy - przeszywamy dowolnym ściegiem na maszynie



 I również potarzamy/szarpiemy brzegi


Teraz przygotowujemy nasz tag.
Niewielki kawałek papieru (ok.5x8), obcinamy na jednym końcu rogi


Następnie małym dziurkaczem wycinamy kółko, naklejamy na tag i dziurkujemy (ja użyłam do tego dziurkacz szczypcowy/biletowy ale równie dobrze można to zrobić zwykłym dziurkaczem biurowym)


Tak przygotowany tag również postarzamy/szarpiemy i przewiązujemy sznureczkiem


Na tag w dowolnie wybranym miejscu naklejamy kwiat


a następnie listek


całość podklejamy kosteczkami 3D


i naklejamy na nasz mniejszy obszyty papier scrapowy


Następnie doklejamy sentencje


oraz zgniecioną tasiemke


dodajemy kolejne listki


całość podklejamy koteczkami 3D i naklejamy na nasz większy papier scrapowy



Kartka prawie skończona, musimy ją tylko nakleić na naszą bazę (również użyjcie do tego koteczek 3D)
I oto kartka:



Teraz czas na Was. Przygotujcie swoje prace według tego kursu i zgłoście je w "żabce" poniżej. Macie 2 tygodnie czasu - czyli do 22 grudnia.

Bawcie się z nami :)