czwartek, 27 lutego 2014

Wyzwanie #12 - wyzwanie vairatki


Witajcie :)
Mimo, że ostatnie wyzwanie, jakie prowadziła Aka, oparte było na palecie kolorystycznej, ja dziś też zaproponuję Wam zabawę z kolorami. Ale w trochę odmiennej formie :)

Na pewno znacie popularną dość formę zabawy zwaną BINGO. Spośród rozpisanych w tabeli wytycznych należy wybrać dowolną linię pionową, poziomą lub ukośną i wg danych w niej zawartych stworzyć pracę. Proste...

Ale ja chcę Wam zaproponować małą modyfikację :) Zamiast wytycznych określających obowiązkowe materiały - w moim bingo główną rolę odgrywają KOLORY.
Oprócz tego zasady się nie zmieniają - czyli - należy wybrać jedną dowolną linię prostą - poziomą, pionową, bądź po ukosie i w dowolnej pracy wykorzystać wszystkie 3 zawarte w niej kolory. Dodatkowo w opisie pracy napiszcie, którą linię wybraliście. Dopuszczalne jest ewentualne użycie niewielkiej ilości bieli i/lub czerni.

Dla ułatwienia - w tabelce wykorzystałam papiery ScrapAndMe - ich użycie nie jest obowiązkowe, możecie użyć dowolnych, byle kolorystycznie zgadzały się z wytycznymi, ale jeśli użyjecie naszych papierów - będzie Wam łatwiej, a nam będzie milej ;)


Zobaczcie, jakie inspiracje przygotował nasz zespół:

Justt wykorzystała górną poziomą linię:
Huma - środkową poziomą:


Shraddha - prawą pionową:
Aka - środkową pionową:


Koliber-Art prawą pionową:


Pagata - lewą pionową
i ja - vairatka - również środkową pionową linię:
W środę 12 marca o 23:55 upływa termin zgłaszania prac.

Poniżej parę słów o zasadach:

◾ Do wyzwania możecie zgłosić jedną, nową, wcześniej nie publikowaną pracę, pracę możecie zgłosić dodatkowo na nie więcej niż 2 wyzwania.

◾ Nie jest konieczne użycie naszych papierów, jednak miło nam będzie jeśli tak zrobicie.

◾ Pracę zgłaszacie za pomocą narzędzia InLinkz umieszczonego na dole posta. Zgłaszacie post w którym publikujecie pracę wyzwaniową. W miejscu opublikowania pracy prosimy umieścić informację o wyzwaniu z linkiem wstecznym do niego. Jeśli wyzwanie posiada własny banerek - prosimy o umieszczenie go w poście z pracą.

◾ W wyzwaniu zwyciężają dwie osoby: pierwsza osoba wygrywa w drodze wyboru przez nasze DT, druga osoba w drodze losowania. - Dla pracy wygrywającej w naszym głosowaniu nagrodą jest bon na zakupy w naszym sklepie na kwotę 15zł plus banerek "BYŁAM NAJLEPSZA". - Dla wylosowanej osoby spośród zgłoszeń nagrodą jest jednorazowy rabat 15% na zakupy w sklepie.

◾ Zgłaszając pracę na nasze wyzwanie zgadzacie się na jej publikację na naszym blogu firmowym, tablicy pinterest oraz na facebooku.


Zapraszam do zabawy!

Pozdrawiam :)

vairatka4 komentarze:

 1. Świetny pomysł z kolorowym bingo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały pomysł i piękne inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ever wanted to get free YouTube Subscribers?
  Did you know you can get them ON AUTO-PILOT AND TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)