czwartek, 24 kwietnia 2014

wyzwanie #14 Justt - mapka

Witajcie :)

Pora na nasze kolejne wyzwanie. Tym razem będzie to mapka :) możecie stworzyć co tylko przyjdzie Wam do głowy - kartka, LO, tag, pudełko, okładka albumu.. :)
Wykorzystajcie dowolnie tą mapkę (możecie obracać), zachowajcie jednak podstawowy jej zamysł. 

A już teraz zapraszam do obejrzenia prac DT :)

Aka

Pagata

Huma
 Vairatka

Justt

macie czas do 7 maja do 23.55 :)
dla przypomnienia zasady:
  • Do wyzwania możecie zgłosić jedną, nową, wcześniej nie publikowaną pracę, pracę możecie zgłosić dodatkowo na nie więcej niż 2 wyzwania.
  • Nie jest konieczne użycie naszych produktów, jednak miło nam będzie jeśli tak zrobicie. 
  • Pracę zgłaszacie za pomocą narzędzia InLinkz umieszczonego na dole posta. Zgłaszacie post w którym publikujecie pracę wyzwaniową. W miejscu opublikowania pracy prosimy umieścić informację o wyzwaniu z linkiem wstecznym do niego. Jeśli wyzwanie posiada własny banerek - prosimy o umieszczenie go w poście z pracą.
  • W wyzwaniu zwyciężają dwie osoby, które w drodze głosowania wybierze nasza ekipa. - nagrodą dla osoby, która zajmie pierwsze jest banerek "byłam najlepsza", rabat 15% na jednorazowe zakupy w sklepie, zaproszenie do gościnnych inspiracji oraz do poprowadzenia "wyzwania gościa". dla osoby, która zajmie drugie miejsce mamy nagrodę w postaci banerka z wyróżnieniem oraz rabat 10% na jednorazowe zakupy w sklepie.
zapraszamy do zabawy :)


1 komentarz:

  1. Śliczne i różnorodne inspiracje. Z przyjemnością pracowałam z tą mapką :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)