poniedziałek, 2 czerwca 2014

Wyzwanie czytelnika #03 - Aggie


Witajcie :)

Dzisiaj czas na kolejne wyzwanie czytelnika, które tym razem poprowadzi Aggie :)

To co mówi o sobie:

Mam na imię Agnieszka, w scrapowym świecie występuję pod nickiem Aggie. Scrapbooking poznałam dobre parę lat temu, ale moim hobby stał się dopiero półtora roku temu. Od roku prowadzę bloga craft-loving-animal.blogspot.com. Kartkowanie i scrapowanie jest moją odskocznią od codzienności. Najczęściej tworzę kartki ponieważ są takie... "użyteczne" i nie zajmują dużo czasu (niestety jestem tym typem, który musi szybko skończyć to co zaczął bo później po prostu zapominam jaki miałam pomysł i wena gdzieś "ulatuje"). Dziękuję za możliwość goszczenia na blogu ScrapAndMe. 

Zapraszamy na wyzwanie:

wytyczne: - forma: kartka prostokątna lub kwadratowa
- użycie ramki (papierowej, z masy, stemplowanej metalowej, etc.)
- użycie czegoś metalowego (ćwieki, zawieszka itp.)- użycie TYLKO jednego kwiatka

Oto inspiracja przygotowana dla Was przez Aggie:oraz przez nasze DT na materiałach S&M:

Asica:

Huma:

i Aka:


Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 czerwca do północy - zgłaszajcie swoje prace w żabce pod postem. Wyniki ogłosimy 23 czerwca :)

Nagrodą w wyzwaniu jest banerek zwycięzcy oraz zaproszenie do poprowadzenia wyzwania czytelnika :)

Zasady naszych wyzwań czytelnika:
  • Do wyzwania możecie zgłosić jedną, nową, wcześniej nie publikowaną pracę, pracę możecie zgłosić dodatkowo na nie więcej niż 2 wyzwania.
  • Nie jest konieczne użycie naszych produktów, jednak miło nam będzie jeśli tak zrobicie. 
  • Pracę zgłaszacie za pomocą narzędzia InLinkz umieszczonego na dole posta. Zgłaszacie post w którym publikujecie pracę wyzwaniową. W miejscu opublikowania pracy prosimy umieścić informację o wyzwaniu z linkiem wstecznym do niego. Jeśli wyzwanie posiada własny banerek - prosimy o umieszczenie go w poście z pracą.
  • W wyzwaniu zwycięża jedna osoba, którą w drodze głosowania wybierze nasze DT oraz autor wyzwania. Nagrodą w wyzwaniu jest banerek "byłam najlepsza" oraz zaproszenie do poprowadzenia "wyzwania gościa".

Niecierpliwie czekamy na Wasze interpretacje tematu!! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)