sobota, 3 stycznia 2015

Pożegnanie

Kochani....

Postaram się, aby ten post nie wyszedł mi smutno i melancholijnie ;) postaram się :)

Przyszedł czas w naszej działalności, który zmusił do podjęcia konkretnych decyzji. 
Z różnych powodów, o których nie chcę się tu teraz rozpisywać, bo to nie czas i nie miejsce ;) postanowiliśmy na jakiś czas zawiesić działanie marki oraz sklepu ScrapAndMe.

Jaki to będzie czas - to się okaże. Być może zdarzy się tak, że już nie wrócimy, może być także zupełnie odwrotnie - że powrócimy w lepszym czasie z nową siłą i nowymi pomysłami. Trzymajcie kciuki, żeby zdarzyło się jak najkorzystniej :)


Przy okazji tego posta, chciałabym bardzo gorąco podziękować wszystkim osobom, które wspierały mnie w rozwijaniu marki od samego początku. Szczególnie dziewczynom, które pracowały w naszym DT oraz GP. Z niektórymi udało nam się współpracować na prawdę długo, bo były z nami od samego początku aż do dziś. Mam tu na myśli Anię (Aka) i Agatę (Vairatka). Dziewczyny dziękuję Wam GORĄCO za ten cudny czas i Waszą cierpliwość i zaangażowanie :)

Z innymi dziewczynami co prawda pracowaliśmy krócej, ale każdy ten okres był niezwykle inspirujący. Wspaniale było widzieć Wasze prace z naszych materiałów, oglądać inspiracje w tak przeróżnych stylach, przekonywać się, że można nasze materiały wykorzystywać praktycznie w każdym stylu i rodzaju pracy :)

DZIĘKUJĘ! :*

 * * *

Dla Was kochani Klienci i fani naszego bloga mamy jeszcze jedną informację.

Ponieważ datę zawieszenia działania sklepu wyznaczyliśmy sobie na ostatni dzień stycznia - przedłużamy aktualnie obowiązującą w promocję w naszym sklepiku do dnia 20 stycznia. Zapraszamy :) Po tej dacie nie będzie już możliwości robienia u nas zakupów.

Zamówienia będziemy realizować według kolejności opłat, jednak zastrzegamy, że w związku z innymi naszymi działaniami oprócz obsługi zamówień, czas wysyłki może się wydłużyć w stosunku do terminu, jaki jest podany w sklepie. Ale nie musi się wydłużać :) Zobowiązujemy się wysłać każde zamówienie nie później niż w ciągu tygodnia od otrzymania wpłaty.


No i - zaglądajcie jeszcze do nas :) na blogu możecie spodziewać się jeszcze wyników wyzwania DT, które skończyło się 17 grudnia (te wyniki w przyszłym tygodniu) oraz wyzwania czytelnika, które kończy się 7 stycznia :) Zapraszamy do linkowania prac, bo to już na prawdę ostatnie wyzwanie ScrapAndMe na ten czas :)

Pozdrawiamy Was gorąco w Nowym Roku i - być może - do zobaczenia!!

Zespół S&M

3 komentarze:

 1. To ja dziękuję za ten czas - bardzo kreatywny, z pięknymi papierami, tyle fajnych prac z nich powstało!!! Mam nadzieję, że marka powróci z nowymi siłami i pomysłami i zaczniemy wszystko od nowa :D Powodzenia Anetka!!!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. ojej.
  smutno to czytać
  trzymam kciuki aby sie wszystko poukładało i abys wróciła z nową siłą i możliwościami

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo Aneta za zaufanie i za cały ten fantastyczny czas! Trzymam mocno kciuki i mówię: do zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)