środa, 1 czerwca 2016

Wracamy :)

Witajcie Kochani!!

Od długiego czasu miałam nadzieję, że ten dzień nastąpi :)

W styczniu poprzedniego roku żegnaliśmy się z Wami, ponieważ różne życiowe okoliczności sprawiły, że marka ScrapAndMe nie mogła funkcjonować dalej w tamtym czasie. Wierzyłam wtedy, że nastąpi taki moment, że na tym blogu jeszcze napiszę - i to napiszę coś pozytywnego :)

Marzenia się spełniają, prawda? :)


Zrobiłam sobie taki mały prezent na Dzień Dziecka i dziś mogę już głośno napisać, że ScrapAndMe wraca do Was radośnie :) Niebawem wydrukują się dla Was nowe papierki, które chciałabym przedstawić Wam tutaj jutro, może pojutrze...  ;)
A my przygotowujemy się do spotkania z Wami na zlocie w Warszawie :) Kto będzie? Kogo z Was będziemy mogli powitać na naszym stoisku? Dajcie nam znać w komentarzach :)

Przy okazji faktu, że mamy możliwość spotkać się w tym roku na zlocie, zapraszamy Was do udziału w pierwszym wyzwaniu po przerwie.Przygotujcie na wyzwanie zlotowe dowolną pracę, przy tworzeniu której zainspirujecie się słowem "przygoda". Format pracy, jej rodzaj, styl jest zupełnie dowolny. Zróbcie to, co do Was przyjdzie w tym momencie. Pokażcie, co Wam w duszy gra :)

Prace przynieście na nasze stoisko i czekajcie na wyniki :) W zależności od ilości zgłoszonych prac zwycięzca będzie jeden lub więcej :) Zachęcamy Was gorąco i zapraszamy :))))
Dobrze, żeby Wasze prace były rozpoznawalnie podpisane (nick, adres bloga, imię i nazwisko, adres e-mail) - żebyśmy w razie nie spotkania się w momencie rozdawania nagród mogli odnaleźć zwycięzcę później.


No i zachęcamy Was do zaglądania na naszego bloga oraz fanpage na FB w najbliższych dniach. Pokażemy co nieco z tego, co się będzie drukować. Może zadzieje się też jakaś zabawa? Macie ochotę na candy "powakacyjne"? ;)

Pozdrawiam w imieniu swoim i całego Zespołu :)

11 komentarzy:

 1. Ale się cieszę! Witajcie! Czekam czekam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo! Nie wierzę! Niedawno robiłam pracę z papierów Two faced i żałowałam, że już nie produkujecie, a tu taka niespodzianka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo! Nie wierzę! Niedawno robiłam pracę z papierów Two faced i żałowałam, że już nie produkujecie, a tu taka niespodzianka!

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja nie dalej jak wczoraj miałam w ręce Wasze papiery:) Jakiś znak? Udanego startu, trzymam kciuki!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe wiadomości! Nie mogę się doczekać, aż ruszycie wielka parą!
  Wszystkiego dobrego na nowy początek!

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki! I ... sercem z Wami dziewczyny!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Czadowo, bardzo się cieszę, POWODZENIA! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)