piątek, 15 lipca 2016

The Sun Is Shining - LO o lecie

Na dziś przygotowałam dla Was LO w letnim klimacie. 
Jako bazę do tej pracy wybrałam szary arkusz Romantic Letter, na który przez maskę naniosłam pastę strukturalną tworząc kwiecistą fakturę.


Użyłam w tej pracy też dużo elementów z arkusza do samodzielnego wydrukowania, który Wy również możecie pobrać i wykorzystać w Waszych pracach - więcej na ten temat napiszę na koniec tej notki :)


Zastosowałam w tej pracy sporo moich ukochanych chlapnięć splashowych. Bardzo lubię to medium, które daje piękny wyraźny kolor, kropeczki nim chlapnięte tworzą fajną fakturkę, po wyschnięciu są wypukłe, co robi na prawdę ciekawy efekt. Jeśli do tego dojdzie jeszcze możliwość połączenia kilku kolorów, to już w ogóle bajka :)

Ale w tej pracy użyłam nie tylko splashy, ale też poszła w ruch żółta, słoneczna mgiełka, co na pewno widać na pierwszy rzut oka ;)
Cudnie w temat i kolorystykę pracy wgrała się druga strona tego samego arkusza papieru - żółta, kwiecista.


Motyle także pochodzą z arkusza do samodzielnego wydrukowania.

Wspomniany arkusz prezentuje się następująco:


Klikając w obrazek, przeniesiecie się na nasz dysk, skąd będziecie mogli pobrać te grafiki.


Jeśli wykorzystacie te grafiki w swoich pracach koniecznie pochwalcie się efektami w komentarzach!! Do każdej z Was zajrzymy i obejrzymy Wasze dzieła.

________________________________________________________________________________

P.S. Czy wiecie już o powstaniu naszej nowej grupy na Facebooku "Lubię ScrapAndMe"?


Jeśli nie, zachęcamy Was gorąco do zajrzenia do niej i brania czynnego udziału w jej tworzeniu :) Możecie tam wklejać zdjęcia Waszych prac wykonanych z naszych papierów, jest tam też miejsce do pokazania prac przygotowanych na nasze wyzwania. Liczymy na to, że  z Waszą pomocą uda się stworzyć fajne miejsce z ciekawymi inspiracjami S&M-owymi :)

________________________________________________________________________________

W LO wykorzystałam:

 

Zapraszam w imieniu zespołu i pozdrawiam :)


2 komentarze:

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)