wtorek, 4 października 2016

Wyniki wyzwania #24 - Mapka

Witajcie  :)
Czas dziś na wyniki naszego ostatniego wyzwania. Wyzwanie prowadziła Choco, rozpoczęło się 4 września i wykonywaliście prace do podanej mapki :)

Zgłosiliście dużo pięknych prac, za wszystkie Wasze zgłoszenia bardzo dziękujemy :)

Zwycięzcą tego wyzwania została Iza z bloga: 


Iza użyła do wykonania swojej pracy papierów z naszej najnowszej kolekcji "Romantic Letter", dlatego jej nagroda jest powiększona.

Kochana, serdecznie Ci gratulujemy, otrzymujesz od nas nagrodę w postaci 35% zniżki na zakupy w naszym sklepie (jest to 20% rabatu z wygranej oraz 15% rabatu za użycie w pracy naszych papierów) - aby z niego skorzystać skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: biuro@scrapandme.pl, lub jeśli Ci tak wygodniej - poprzez wiadomość na FB :)

Mamy też dla Ciebie banerek zwycięzcy:Zapraszamy też decoartM do kontaktu w sprawie rabatu 15% - dla osoby, która wykonała pracę zgłoszoną na wyzwanie z papierów ScrapAndMe.


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za piękne zgłoszenia, zapraszamy do udziału w kolejnym wyzwaniu, które rozpocznie się już dziś wieczorem :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Zachęcamy Was też do wrzucania Waszych prac, które zgłaszacie na wyzwania oraz wszelkich innych wykonanych z użyciem papierów ScrapAndMe - do naszej grupy na FB 


- jak wiecie - prace zgłaszane na wyzwanie nie muszą być wykonane na naszych papierach. Jeśli wrzucacie pracę do albumu wyzwania - materiały z jakich je przygotowaliście mogą być dowolne.

Natomiast na tablicę grupy (dyskusja) wrzucajcie te prace, które przygotowujecie z naszych papierów, jesteśmy ich zawsze niezmiernie ciekawi. Zawsze też chętnie odwiedzimy Wasze blogi na których je pokazujecie - jeśli pod takim zdjęciem zalinkujecie do siebie :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Osoby, które pokarzą nam swoje prace wykonane na naszych materiałach będziemy chcieli zapraszać do udziału w naszym cyklu Fan miesiąca - gdzie macie możliwość zaprezentowania siebie i swojej strony naszym czytelnikom :) Tak więc zachęcamy do aktywnego udziału w grupie :)

Pozdrawiamy gorąco!!
Zespół S&M.

3 komentarze:

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)