niedziela, 27 maja 2018

Gościnnie Małgorzata Merder

Kochani, 

tym razem nasz kolejny gość,
a jest nim 

przygotował dwie prześliczne, niezwykłe 
i  bardzo kwieciste kartki.
 Zresztą obie prace tworzą niepowtarzalny klimat
i obie tak samo zachwycają.

Gosia sama o sobie mówi tak :
"Mam troszkę lat na koncie, dwie urocze córeczki. Całą rodzinką mieszkamy w niewielkiej, urokliwej Trzebnicy. Lubię zbierać drobiazgi z pozoru nieużyteczne, gromadzić skrawki materiałów i papiery o różnych wzorach, fakturach, kolorach. Lubię otaczać się niezwykłymi, wyjątkowymi rzeczami, a te wykonane własnoręcznie są dla mnie szczególnie wartościowe.

Moja przygoda z papierem zaczęła się bardzo dawno temu, ale gdy poznałam scrapbooking od razu się w nim zakochałam. Uwielbiam wszystkie odcienie brązu i zieleni, koronkowe wstążeczki, poszarpane brzegi kartek , ale przede wszystkim papier maczany w kawie… Nadal poszukuję, uczę się, odkrywam nowe techniki.

Chciałabym, aby każdy kto zostanie obdarowany prezentem wykonanym przeze mnie poczuł się wyróżniony, wyjątkowy, cenny... Uwalniające się wtedy emocje na twarzach obdarowanych są po prostu bezcenne, są najlepszą zapłatą za godziny spędzone nad jego przygotowaniem…

W swoich pracach wykorzystuję wiele technik – najczęściej jednak jest to scrapbooking. Jest to technika aranżacji i zdobienia zdjęć, ale przede wszystkim nadawania zużytym lub niczym nie wyróżniającym się przedmiotom nowego charakteru. Technika ta sprawdza się wręcz idealnie przy "produkcji" drobnych upominków, kartek okolicznościowych, notatników, albumów do zdjęć, zawieszek na drzwi, zakładek do książek, opakowań prezentów oraz ozdób wszelkiego rodzaju."Gosia użyła :
  
 

1 komentarz:

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)