Witajcie :)
Dzisiaj mam dla Was kartkę urodzinową w formacie DL
z najnowszej kolekcji:
Z ręcznie robionymi kwiatami.
Użyłam:
Pozdrawiam:)

Witajcie :)
Dzisiaj mam dla Was kartkę urodzinową w formacie DL
z najnowszej kolekcji:
Z ręcznie robionymi kwiatami.
Pozdrawiam:)

Jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek.
Przygodę z rękodziełem zaczęłam sześć lat temu.Początkowo były to ozdoby świąteczne, wykonane z makaronu. Z czasem zaczęłam pracować z papierem, wykonuję kartki okolicznościowe, albumy które ozdabiam własnoręcznie zrobionymi kwiatami...co sprawia mi wiele radości.
Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez mojej pasji :)
Witajcie:)
Dziś pokażę Wam kartkę z pięknej,
najnowszej kolekcji "Afternoon Sky" od "ScrapAndMe".
Kartkę ozdobiłam ręcznie wycinanymi kwiatami i listkami z tej samej kolekcji,
oraz dodałam napis, który znajdziecie na okładce zestawu papierów.
Pozdrawiam:)

Jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek.
Przygodę z rękodziełem zaczęłam sześć lat temu.Początkowo były to ozdoby świąteczne, wykonane z makaronu. Z czasem zaczęłam pracować z papierem, wykonuję kartki okolicznościowe, albumy które ozdabiam własnoręcznie zrobionymi kwiatami...co sprawia mi wiele radości.
Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez mojej pasji :)
Jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek.
Przygodę z rękodziełem zaczęłam sześć lat temu.Początkowo były to ozdoby świąteczne, wykonane z makaronu. Z czasem zaczęłam pracować z papierem, wykonuję kartki okolicznościowe, albumy które ozdabiam własnoręcznie zrobionymi kwiatami...co sprawia mi wiele radości.
Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez mojej pasji :)