poniedziałek, 7 lipca 2014

Informacja

Kochani, na pewno zauważyliście problemy w funkcjonowaniu naszego sklepu.

W związku z tym co się dzieje oraz tym, że obecnie praktycznie nie mamy możliwości dostać się do panelu sklepu, podjęliśmy zdecydowane działania mające na celu poprawę komfortu robienia u nas zakupów. Postaramy się w jak najszybszym czasie udostępnić Państwu nowe lepsze oblicze sprzedaży ScrapAndMe.
Jednak czasie ich przeprowadzania dostęp do naszych produktów może być utrudniony, a nawet bardzo ograniczony, za co bardzo gorąco Was przepraszamy.

Bardzo prosimy nie składać zamówień przez dotychczasowy panel sklepu - maile wysyłane na adres mailowy w nim zarejestrowany do nas nie docierają, nie możemy zobaczyć co się dzieje w panelu sklepu więc nie będziemy w stanie zrealizować zamówień.

W przypadku nagłych potrzeb zakupowych prosimy składać zamówienia opisowe - mailowo na adres anetastudio@gmail.com. Będziemy zamówienia przeliczać i odsyłać informacje jak postępować dalej. Mamy nadzieję, że to nie potrwa długo.

Ale - nie zostawimy Was przecież z tymi wszystkimi niedogodnościami bez żadnego pocieszenia, o nie.... :)
Mamy dla Was niespodziankę - każda osoba, która w czasie trwania naszego "remontu" wyśle do nas na adres mailowy: anetastudio@gmail.com mail z hasłem "remont" otrzyma od nas rabat 15% na pierwsze zakupy w nowym, lepszym sklepie ScrapAndMe :))

Kody rabatowe będziemy rozsyłać w mailach zwrotnych tuż po zakończeniu procesu naprawy.

Zapraszamy i liczymy na Waszą cierpliwość i wyrozumiałość 
Zespół S&M.

1 komentarz:

  1. Mam nadzieję, że uda Wam się jak najszybciej uporać z tym problemem i nowy sklepik będzie jeszcze lepszy. Trzymam kciuki!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)