środa, 3 sierpnia 2016

Wyniki wyzwania #22 - Francja elegancja

Witajcie :)

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam dziś wyniki naszego pierwszego po przerwie, a w rzeczywistości już 22go wyzwania. 
Wyzwanie prowadziła Vairatka, rozpoczęło się 4 lipca, jego temat brzmiał: "Francja elegancja".

Zgłosiliście aż 16!! przepięknych prac. Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy :)

A zwycięzcą tego wyzwania została 


która zgłosiła na wyzwanie piękną romantyczną, warstwową, koronkową i ukwieconą kartkę, którą możecie obejrzeć na jej blogu :)

Kochana, serdecznie Ci gratulujemy, dla Ciebie przygotowaliśmy nagrodę w postaci zniżki na zakupy w naszym sklepie - jest to 20% rabatu - aby z niego skorzystać skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: biuro@scrapandme.pl, lub jeśli Ci tak wygodniej - poprzez wiadomość na FB :)

Mamy też dla Ciebie banerek zwycięzcy:


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za piękne zgłoszenia, zapraszamy do udziału w kolejnym wyzwaniu, które rozpocznie się już jutro :)

Zachęcamy Was też do wrzucania Waszych prac, które zgłaszacie na wyzwania - do naszej grupy na FB 


- jak wiecie - prace zgłaszane na wyzwanie nie muszą być wykonane na naszych papierach. Jeśli wrzucacie pracę do albumu wyzwania - materiały z jakich je przygotowaliście mogą być dowolne.

Natomiast na tablicę grupy (dyskusja) wrzucajcie te prace, które przygotowujecie z naszych papierów, jesteśmy ich zawsze niezmiernie ciekawi. Zawsze też chętnie odwiedzimy Wasze blogi na których je pokazujecie - jeśli pod takim zdjęciem zalinkujecie do siebie :)

Osoby, które pokarzą nam swoje prace wykonane na naszych materiałach będziemy chcieli zapraszać do udziału w naszym cyklu Fan miesiąca - gdzie macie możliwość zaprezentowania siebie i swojej strony naszym czytelnikom :) Tak więc zachęcamy do aktywnego udziału w grupie :)

Pozdrawiamy gorąco!!
Zespół S&M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)