niedziela, 25 września 2016

Sówkowe freebies

Witajcie :)
Zauważyliście, jak ten czas ostatnio szybko mija? Niedawno jeszcze cieszyliśmy się upalnymi dniami lata a tu już za chwilę będzie październik a z nim święto nauczycieli.Z myślą o nauczycielach, którym chcielibyście wręczyć coś od serca (Wy, lub Wasze pociechy :) przygotowaliśmy dziś małe sówkowe freebies.


Sówki udostępniamy Wam w dwóch formach: pojedynczych plików, które zawierają jedną sówkę w danej kolorystyce, lub wszystkie opcje kolorystyczne zebrane na jednym arkuszu a4.

Przygotowaliśmy cztery opcje kolorków, ale wiemy, że kolory i ich lubienie to sprawa indywidualna, dlatego dostajecie też "gołe" sówki czarno białe do własnoręcznego pokolorowania (możecie to zrobić w komputerze, lub już na papierze - kredkami, farbkami, tuszami itp).

Jeśli macie ochotę na inne kolory niż zaproponowaliśmy, a nie umiecie samodzielnie kolorować - to dajcie znać w komentarzu co Wam się marzy - może w wolnej chwili uda nam się przygotować wersją kolorystyczną specjalnie według Waszych wytycznych. 

Ważne - nie pobierajcie widocznych poniżej miniaturek za pomocą kopiowania prawym przyciskiem myszy albo jakimkolwiek innym sposobem - to co widoczne poniżej to są miniaturki skompresowane dla potrzeb internetu. Aby pobrać właściwe pliki kliknijcie odsyłacze "pobieram".

Pamiętajcie też, że sówki udostępniamy Wam wyłącznie do użytku osobistego - co oznacza, że możecie wykonywać prace z ich użyciem (te prace, np. kartki możecie sprzedawać), ale nie możecie wykorzystywać sówek do dalszej odsprzedaży ani wykonywać prac drukowanych do dalszej odsprzedaży (np. papierów, materiałów, gadżetów itp - nie wolno).
Wszystkie zasady używania naszych freebies znajdziecie tutaj.


To już chyba wszystko na temat organizacji, przechodzimy do bohaterów tego postu :)

Oto one:

 Sówka fioletowo turkusowo brązowa:


Sówka oliwkowo turkusowo brązowa:
Sówka turkusowo różowa:
Sówka turkusowo żółta:
Sówka do samodzielnego pokolorowania wersja 1:
Sówka do samodzielnego pokolorowania wersja 2:
Zestaw sówek na arkuszu A4:

Dajcie znać, czy polubiliście nasze sówki? Jeśli je wykorzystacie do swoich prac podzielcie się w komentarzach lub w naszej grupie dla fanów zdjęciami.
Będzie nam miło, jeśli obok prezentowanej pracy na Waszym blogu lub profilu pojawi się informacja skąd sówki pochodzą :)

Miłego klejenia!!
Pozdrawiam :)


1 komentarz:

  1. Słodkie sówki. Zapewne bedą fani juz pokolorowanych i tych biało czarnych. Osobiście nie mam kolorowego tuszu, więc wybiorę wersję do kolorowania 😀

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)