sobota, 3 września 2016

Wyniki wyzwania #23 - Morskie opowieści

Hej hej  :)
Jak Wam upływa czas w tą piękną sobotę? Zdążyliście już skorzystać ze słoneczka i naładować się witaminą D? Bo ja tak :) Spędziłam trochę czasu na powietrzu ciesząc się piękną pogodą a teraz przybywam na blog, żeby przekazać Wam wyniki naszego morskiego wyzwania.

Wyzwanie prowadziła Craftomania, rozpoczęło się 4 sierpnia, jego temat brzmiał: "Morskie opowieści".

Prac zgłoszonych na wyzwanie znowu było 16!! :) Wszystkie piękne i wyjątkowo, ale jak wiadomo, wygrana jest tylko jedna. Po głosowaniu DT okazało się, że:

zwycięzcą tego wyzwania została 


Jej morska szkatułka nas urzekła :)

Kochana, serdecznie Ci gratulujemy, dla Ciebie przygotowaliśmy nagrodę w postaci zniżki na zakupy w naszym sklepie - jest to 20% rabatu - aby z niego skorzystać skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: biuro@scrapandme.pl, lub jeśli Ci tak wygodniej - poprzez wiadomość na FB :)

Mamy też dla Ciebie banerek zwycięzcy:Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za piękne zgłoszenia, zapraszamy do udziału w kolejnym wyzwaniu, które rozpocznie się już jutro :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Zachęcamy Was też do wrzucania Waszych prac, które zgłaszacie na wyzwania - do naszej grupy na FB 


- jak wiecie - prace zgłaszane na wyzwanie nie muszą być wykonane na naszych papierach. Jeśli wrzucacie pracę do albumu wyzwania - materiały z jakich je przygotowaliście mogą być dowolne.

Natomiast na tablicę grupy (dyskusja) wrzucajcie te prace, które przygotowujecie z naszych papierów, jesteśmy ich zawsze niezmiernie ciekawi. Zawsze też chętnie odwiedzimy Wasze blogi na których je pokazujecie - jeśli pod takim zdjęciem zalinkujecie do siebie :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Osoby, które pokarzą nam swoje prace wykonane na naszych materiałach będziemy chcieli zapraszać do udziału w naszym cyklu Fan miesiąca - gdzie macie możliwość zaprezentowania siebie i swojej strony naszym czytelnikom :) Tak więc zachęcamy do aktywnego udziału w grupie :)

Pozdrawiamy gorąco!!
Zespół S&M.

2 komentarze:

  1. Ślicznie dziekuję za wyróżnienie :) Bardzo się cieszę :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)