piątek, 24 lutego 2017

Wyzwanie roczne - album

Witajcie :)
Dziś mamy Wam do zaproponowania wyzwanie w formie niespotykanej do tej pory na naszym blogu :) . Od dziś co miesiąc, czyli aż przez cały rok, będziemy Was zapraszać do wykonania jednej strony całego albumu rocznego. Będziemy więc przygotowywać tylko jedną stronę albumu na miesiąc, tak, abyśmy w styczniu 2018 roku otrzymali pełen album z 12 stronami - wykonanymi według wytycznych poszczególnych miesięcy.

Kiedy zakończą się już wszystkie albumowe wyzwania, czyli dokładnie za rok w lutym, spośród wszystkich osób, które wezmą udział w tych naszych comiesięcznych wyzwaniach i którym się uda razem z nami stworzyć cały album, rozlosujemy nagrodę. Dlatego tym bardziej zapraszamy do zabawy, czekamy na wszystkie Wasze piękne prace.

Wytyczne lutego to: Mroźnie, "skrząco" i błyszcząco + obowiązkowe użycie ćwieka/ćwieków.
Nasze DT oczywiście przygotowało dla Was piękne inspiracje :)

Ania:
Agata:

Iwona:

Monika:

Marta:
Pamiętajcie, że w tym miesiącu przygotowujemy tylko jedną stronę naszego albumu. Do przygotowania kolejnych stron zaprosimy Was w kolejnych miesiącach i podamy nowe wytyczne :)

Zapraszamy do zabawy :) Poniżej małe podsumowanie i zasady:

Temat wyzwania: Album roczny / Luty
Mroźnie, "skrząco" i błyszcząco + ćwiek
Termin: 24.02 -24.03.2017
Ogłoszenie wyników: po 24.03.2017


Zasady naszych wyzwań:

 • Do wyzwania możecie zgłosić jedną stronę albumu przygotowanego według wytycznych podanych w wyzwaniu.
 • Daną pracę możecie zgłosić dodatkowo na nie więcej niż dwa wyzwania
 • W miejscu, gdzie zamieszczacie zdjęcie swojej pracy (blog, fb) umieśćcie koniecznie podlinkowaną (do tej notki) informację o naszym wyzwaniu oraz podlinkowany (do tej notki) banerek wyzwaniowy
 • Pracę zgłaszacie za pomocą narzędzia InLinkz umieszczonego pod notką z wyzwaniem. Pamiętajcie, żeby linkować bezpośrednio do wpisu z Waszą pracą.
 • Nie jest konieczne użycie naszych produktów, jednak użycie ich sprawi nam wielką radość :) Dodatkowo każda praca zgłoszona na nasze wyzwania, a wykonana z naszych papierów zostanie nagrodzona jednorazowym rabatem 15% na zakupy w naszym sklepie :)
 • Nagrodą w wyzwaniu jest banerek zwycięzcy oraz bon o wartości 15zł  na zakup papierów do wykorzystania w sklepie.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze liczne zgłoszenia :)

8 komentarzy:

 1. Świetny pomysł! Oby mi tylko czasu wystarczyło, a chętnie się z wami pobawię. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy!!! Niewiele czasu na to potrzeba, ot raptem jeden wieczór w miesiącu ;) A jaki fajny potem będzie efekt :)

   Usuń
 2. Koło tematu: ALBUM nie mogłam przejść obojętnie, ale trochę (:p) się spóźniłam z pierwszą kartą albumu. Pracę publikuję na blogu:
  http://jadwiga-sercemtworzone.blogspot.com/2017/03/1699-tak-krawiec-kraje.html
  Na pewno będę tworzyć dalej, bowiem zaczęłam od bazy albumowej a teraz tylko będę uzupełniać każdego miesiąca.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Absolutnie się nie spóźniłaś, nasze albumowe wyzwanie ma to do siebie, że w każdej chwili można przyłączyć się do zabawy, uzupełniając zaległe strony a linki do nich należy wstawiać do aktualnych wyzwań, czyli tą stronę bardzo proszę wstaw Jadziu do naszego marcowego wyzwania :)

   Usuń
 3. The content of your blog is exactly what I needed, I like your blog, I sincerely hope that your blog a rapid increase in traffic density, which help promote your blog and we hope that your blog is being updated.
  บอลพรุ่งนี้

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)