piątek, 24 marca 2017

Wyzwanie roczne - album - marzec

Dziś 24 dzień marca, czas więc na kolejne wytyczne w naszym cyklicznym albumowym wyzwaniu.

Pamiętacie, że co miesiąc będziemy Was zapraszać do wykonania jednej strony całego albumu rocznego?
Będziemy przygotowywać tylko jedną stronę albumu na miesiąc, tak, abyśmy w styczniu 2018 roku otrzymali pełen album z 12 stronami - wykonanymi według wytycznych poszczególnych miesięcy.

W lutowej żabce zgłosiły się już dwie osoby, ale pamiętajcie, że do wyzwania możecie przyłączyć się w każdym momencie. Jeśli przygotujecie teraz stronę z wytycznymi wcześniejszymi - zgłoście ją po prostu do aktualnej żabki, a w poście ze stroną napiszcie, których wytycznych dotyczy.

Kiedy zakończą się już wszystkie albumowe wyzwania, czyli dokładnie za rok w lutym, spośród wszystkich osób, które wezmą udział w tych naszych comiesięcznych wyzwaniach i którym się uda razem z nami stworzyć cały album, rozlosujemy nagrodę.
W poszczególnych miesiącach zabawy również czekają na Was atrakcyjne zachęcajki ;) Zajrzycie na koniec tego posta i zobaczcie, jakie nagrody możecie zdobyć :)

Wytyczne marca to:  Użycie gazety / książki + czegoś metalowego.

Nasze DT oczywiście przygotowało dla Was piękne inspiracje :)

Ania:Romantic Letter #02Romantic, Letter #05/#06,
 Two Faces #08 i Two Faces #13 alfabet


Agata: Romantic Letter #01/#02 i Romantic Letter #04
Sweet Dream 2 #02


Ewa:Two Faces #03 i Romantic Letter #02Iwona:

Romantic Letter #01 i Sweet Dream 2 #06 


Marta:


Marbella:Romantic Letter #05/#06 i  Romantic Letter #02

Pamiętajcie, że w tym miesiącu przygotowujemy tylko jedną stronę naszego albumu i uzupełniamy zaległości z wytycznymi z lutego. Do przygotowania kolejnych stron zaprosimy Was w kolejnych miesiącach i podamy nowe wytyczne :)

Zapraszamy do zabawy :) Poniżej małe podsumowanie i zasady:

Temat wyzwania: Album roczny / Marzec
Użycie gazety / książki + czegoś metalowego
Termin: 24.03 -24.04.2017
Ogłoszenie wyników: po 24.04.2017


Zasady naszych wyzwań:

 • Do wyzwania możecie zgłosić jedną stronę albumu przygotowanego według wytycznych podanych w wyzwaniu.
 • Daną pracę możecie zgłosić dodatkowo na nie więcej niż dwa wyzwania
 • W miejscu, gdzie zamieszczacie zdjęcie swojej pracy (blog, fb) umieśćcie koniecznie podlinkowaną (do tej notki) informację o naszym wyzwaniu oraz podlinkowany (do tej notki) banerek wyzwaniowy
 • Pracę zgłaszacie za pomocą narzędzia InLinkz umieszczonego pod notką z wyzwaniem. Pamiętajcie, żeby linkować bezpośrednio do wpisu z Waszą pracą.
 • Nie jest konieczne użycie naszych produktów, jednak użycie ich sprawi nam wielką radość :) Dodatkowo każda praca zgłoszona na nasze wyzwania, a wykonana z naszych papierów zostanie nagrodzona jednorazowym rabatem 15% na zakupy w naszym sklepie :)
 • Nagrodą w wyzwaniu jest banerek zwycięzcy oraz bon o wartości 15zł  na zakup papierów do wykorzystania w sklepie.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze liczne zgłoszenia :)

5 komentarzy:

 1. To już w styczniu były wytyczne do albumu, że do styczniowej żabki zgłosiły swoje prace dwie osoby?... Szukam i nie mogę znaleźć wytycznych stycznia- chyba jakaś pomyłka, bo baner opiewa na datę: 02/2017- 01.2018. Ponieważ swoją pierwszą kartę albumu; lutową, zrobiłam z opóźnieniem to dorzucam do aktualnej żaby ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jadwigo kochana, oczywiście masz rację - pierwsza częśc wyzwania pojawiła się w lutym, a robiliśmy stronę ze zdjęciem styczniowym, dlatego takie zamieszanie ;)
   Oczywiście możesz dorzucić swoją stronę lutową do obecnej żaby, oraz marcową też - albo za miesiąc :)
   Bardzo się cieszę, ze dołaczyłaś do nas :D

   Usuń
  2. Jadziu, do naszego wstępnego tekstu w tym wyzwaniu wkradł się nieopatrznie chochlik, czyli zamiast lutowej żabki, napisaliśmy , że w styczniowej, za co serdecznie przepraszamy. Nasze wyzwanie albumowe ruszyło w lutym, gdzie robiliśmy pierwszą stronę albumu, ale do naszej zabawy można się w każdej chwili dołączyć i tak jak napisała powyżej Agata, do jednej aktualnej żabki można wrzucać każdą zrobioną przez Was stronę, nawet tą z wytycznymi z poprzednich miesięcy, dzięki temu każdy ma dalej szansę zrobić swój własny cały album, nawet, gdy do naszej zabawy przyłączy się nieco później :)

   Usuń
 2. w linku ktory zglosilam znajduje sie okladka, luty i marzec :) czy mam gdzies indziej rowniez zalinkowac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, bardzo dobrze zrobiłaś, że wstawiłaś obie strony do tego aktualnego wyzwania, bardzo się cieszymy, że przyłączyłaś się do naszej zabawy :)

   Usuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)