poniedziałek, 25 czerwca 2018

Gościnnie Arleta Manuszak

Kochani,

dziś mamy ogromną przyjemność
przedstawić Wam naszego gościa
która specjalnie dla Was przygotowała prześliczny exploding box
 z naszej kolekcji Sentimentals.
 Box ten jest niezwykle elegancki, a delikatne kwiaty,
dodają mu tylko uroku i pięknie go zdobią.
Wyszło po prostu cudownie !!!


A to kilka słów od Arlety :

Mam na imię Arleta w świecie scrapowym bardziej znana jako Scarlet, prywatnie Arla. Papier scrapowy pokochałam od pierwszego cięcia i do dziś w każdej wolnej chwili siadam do stołu aby tworzyć. Każdy kto mnie zna, wie jakiego mam fioła na punkcie wykrojników. Mam już ich sporą kolekcję i ciągle mnie zachwycają nowe wzory.
Z racji tego że jestem z wykształcenia ekonomistą uwielbiam prace "pod linijkę", czyste, przejrzyste, pastelowe, warstwowe i ukwiecone. Uwielbiam styl pin-up a co za tym idzie w pracach pojawiają się też mocne kolory i akcenty z pieprzykiem.
Kolekcja Sentimentals, którą po raz pierwszy zobaczyłam na żywo podczas zlotu w Katowicach, skradła moje serce. Trochę czasu minęło zanim ją pocięłam, bo po prostu musiałam się nią nacieszyć 😉 . Wykorzystałam dwa arkusze do stworzenia boxa z podwójnej okazji - urodzin i imienin. Jak na urodziny przystało nie mogło zabraknąć tortu 3D , który  potraktowałam mediami.Trochę kwiatów i napisów plus życzenia i box gotowy.Połączenie tych dwóch arkuszy jeszcze nie raz pojawi się w moich pracach.
Arleta użyła :

5 komentarzy:

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)