sobota, 7 września 2019

Wedding card. Inspiration from Senkovskaya Elena / Kartka ślubna - inspiracja Eleny

Kochani,
z ogromną przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Wam naszą kolejną nową zdolną projektantkę

Elenę Senkovskaya
 która od dzisiaj będzie Was inspirowała swoimi pięknymi pracami.


It’s a big pleasure for us to introduce to you our new skilled designer
Elena Senkovskaya
who - from now on - will be giving you lots of inspirations by her artworks.Hello everyone! 
My name is Elena Senkovskaya, I am from Russia. 
We heartily thank Scrapandme for the trust and for the invitation to the team of such talented artists! I really hope that my project will inspire many fans of the brand to create masterpieces! I am a loving wife and mother of two wonderful and curious children. I was born in Ukraine, but for almost 20 years I lived in Russia In the North in the Yamalo-Nenets Autonomous district, and now I live in beautiful and fabulous Saint-Petersburg. In my project I try to learn a lot, try different techniques and styles! I love to create in different directions and different objects. I love to create cards and beautiful and original design gifts. I believe that you should never stop and trample on the spot, you need to constantly learn new things and improve! I promise that I will inspire you, grow as a master, try new things and experiment with you!

Wtam wszystkich!
Nazywam się Elena Senkovskaya. Mieszkam w Rosji.
Dziękuję bardzo ScrapAndMe za zaprosznie do tak utalentowanego zespołu. Mam nadzieję, że moje prace Was w jakikolwiek sposób zainspirują do stworzenia przez Was wspaniałych prac. Jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch wspaniałych dzieci. Urodziłam się na Ukrainie, ale od prawie dwudziestu lat mieszkam w Rosji, na północy w dzielnicy Yamalo-Nenets, a teraz mieszkam w przepięknym Sankt-Petersburgu. Tworząc, za każdym razem staram się nauczyć czegoś nowego, próbuję nowych technik i stylów, ale najbardziej kocham kartki, ale i inne projekty, którymi mogę obdarować innych. Uważam, że nie powinniśmy stawać w miejscu, ale rozwijać swój warsztat, powinniśmy uczyć się ciągle nowych rzeczy i ulepszać technikę. A ja ze swojej strony mogę tylko obiecać Wam, że będę starała się Wam w tym pomóc.

And today I will show you the first work from the beautiful collection "MeadowImpressions". Inspired by the backgrounds and gorgeous colors, I made a card that will be a wedding gift for happy newlyweds. The card turned out airy, soft and elegant!

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam moją pierwszą pracę, z przepięknej kolekcji "Meadow Impressions". Zainspirowana tłem i wspaniałymi kolorami, stworzyłam kartę, która będzie prezentem ślubnym dla szczęśliwych nowożeńców. Myślę, że wyszło przestrzennie, delikatnie i elegancko!
I have prepared a video tutorial step-by-step for you to create this card.
Przygotowałam filmik, krok po kroku, jak zobić kartkęI really hope that you liked the video!
Mam nadzieję, że spodobało Wam się!Materiały ze sklepu ScrapAndMe:
Supplies from ScrapAndMe store :
   

Thank you for your attention and see you soon!
Dziękuję za uwagę i do zobaczenia wkrótce

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)