wtorek, 27 lutego 2024

Kartka na 70 urodziny - Sapphire Days - by Agnieszka Korman

Dzisiaj mam przyjemność podzielić się z Wami kolejną niezwykłą kartką Urodziny.

Do jej wykonania użyłam papierów z mojej ulubionej kolekcji, Sapphire Days. Zawsze wydaje się być idealnym wyborem na wyjątkowe okazje, zachwycając elegancją i subtelnym stylem. Kolorystyka i wzory papierów idealnie pasowały do mojej wizji dla tej kartki.

Jednym z głównych elementów ozdobnych kartki jest duża liczba 70 i piękne kwiaty, wykonane z materiału przy użyciu wykrojnika Cosmos. Dodając im trójwymiarowy efekt, sprawiłam, że cała kartka nabierała życia i głębi.

Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość tej kartki, umieściłam ją w eleganckim pudełku z okienkiem. W sklepie możecie znaleźć podobne pudełka w innej kolorystyce. Moje zostało oklejone tymi samymi papierami, co kartka, tworząc spójną i estetyczną całość.

Jestem pewna, że ten prezent sprawi wiele radości obdarowanej osobie i stanie się niezapomnianą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Mam nadzieję, że także Wy znajdziecie inspirację w tworzeniu własnych unikatowych kartek, które będą wyrażeniem Waszej miłości i dbałości o szczegóły.Do zobaczenia na kolejnych projektach!
Użyte materiały: 

2 komentarze:

  1. Such a stunning project Agnieszka, cudowna really!... Very prettily done. 👏
    Miłego dnia.
    Pozdrowienia, Wilma. 🍀

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna i bardzo elegancka kartka. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)