Design Team

Oto wspaniałe DT ScrapAndMe :)
Nazywam się Agata, w sieci znana jako vairatka

Z wykształcenia archeolog, a od dwóch lat - pełnoetatowy rękodzielnik we własnej firmie :) Mama Stasia (9 lat) i Zosi (4,5 roku). Odkąd pamiętam - zawsze coś tworzyłam. Na początku było to szycie, potem krzyżykowanie. Pod koniec 2009 wpadłam przypadkiem na scrapbooking - i wciągnęło mnie na dobre. Najbardziej lubię robić albumiki dziecięce - takie kolorowe, radosne i dające pozytywną energię :) Oczywiście robię też przeróżne kartki, albumy, LO i wszystko co można z papieru wyczarować. Nie mam jasno określonego stylu, bo lubię eksperymentować i ciągle próbować czegoś nowego :) Raz jest to coś romantycznego, delikatnego, a raz zupełnie szalonego, mediowego i "pochlapanego" :) Nie uznaję słowa "nie potrafię" - dla chcącego nic trudnego, i najczęściej okazuje się, że wystarczy tylko odważyć się i spróbować :) Wyjdzie, albo nie - najważniejsze jest działanie!

Nazywam się Alicja Asia Panewka, w scrapowym świecie posługuję się nickiem asica.p. Urodziłam się i dorastałam w małym, pięknym polskim miasteczku- Cieszynie. W zeszłym roku, podążając za głosem serca przeprowadziłam się do innego pięknego miasta - Galway , w Irlandii, gdzie mieszkam z trzema kochanymi chłopakami- moim partnerem i dwoma synami. Sztuka i craftowanie towarzyszą mi odkąd pamiętam. 8 lat temu odkryłam scrapbooking i to był pierwszy dzień mojego nowego życia ;). To nie jest tylko hobby. Dla mnie to pasja, nałóg,droga życiowa. Tworzę różne projekty- kartki, albumy, pudełka , czasem próbuję sił w mixmediowaniu.
Jestem bardzo szczęśliwa mogąc dzielić się z Wami inspiracjami w ScrapAndMe.

Witam serdecznie! nazywam się Magdalena Nowicka w sieci istnieję jako Craftomania. Uwielbiam wszystko co made by hand. Pasja tworzenia towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Nieustannie coś robię, mam mnóstwo pomysłów, niestety nie wszystkie są realizowane. Kocham haft krzyżykowy i szydełkowanie ostatnio mocno zaniedbane na rzecz scrapbookingu, który to pochłonął mnie bez reszty. Cały czas się uczę doskonaląc swój warsztat. Zapraszam do mojego świata na craftomania.com.pl

Mam na imię Ola, a w sieci można mnie znaleźć jako Choco, moje scrapbookingowe poczynania można śledzić pod adresem www.choco-passion.pl
W dzień studiuję wymarzony kierunek, a wieczorami poświęcam się swojej pasji  – tworzeniu okolicznościowych kartek, notesów, albumów, przedmiotów mniej lub bardziej użytkowych. We wszystkie wykonywane przedmioty staram się włożyć cząstkę siebie. Moje prace są bardzo różne - delikatne i pastelowe, kolorowe i energetyczne, zależnie od mojego nastroju.
Tyle samo radości stwarza mi tworzenie jak i obdarowywanie moimi "dziełami" bliskich.

Mam nadzieję, że moje prace zainspirują Was do twórczego działania.
Na imię mam Aneta, scrapuję i publikuję w necie jako Shraddha :)
Scrapbooking poznałam wiele lat temu, jednak początkowo przez bardzo długi czas był on dla mnie tylko dziedziną do podziwiania. Twórczo zajmowałam się wtedy biżuterią.
Ponad dwa lata temu wciągnęłam się w scrapowanie na dobre. Przeglądałam blogi scrapowe, coraz więcej robiłam swoich prac. A potem już poszło ;)
Dzisiaj papiery i przydasie to jest to co wypełnia większość mojego czasu :))

Projektowały dla nas:

Aka
Teo
Noomiy 
Kasiula
Pagata
Justt
Wiśnia
KoliberArt
AniaS
Huma

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)