poniedziałek, 7 września 2020

Kartki świąteczne / Christmas Cards by Aleksandra Ziomek

Witajcie cieplutko!
Jestem tuta dzisiaj ponieważ chciałam podzielić sie z Wami moimi pierwszymi w tym roku świątecznymi kartkami wykonanymi z fantastycznej kolekcji Holly Jolly Christmas. Tworząc te kartki chciałam uchwycić ciepło palącego się kominka w zimowy wieczór dlatego dodałam odrobinę brązu za pomocą tuszowań brzegów kartek. Chciałam aby były błyszczące tak jak błysk pierwszej gwiazki na niebie w Wigilijną noc, więc obsypałam je sporą ilością brokatu i dodałam mieniące się cekiny. 
Tworzenie tych kartek sprawiło mi ogromną radość i przyznam, że nawet odrobinę zatęskniłam za zimą. Mam nadzieję, że choć troszkę zainspirowałam Was do pocięcia tej cudownej kolekcji i stworzenia przepięknych projektów!

Hi everyone!
I am here today with you to share my very first Christmas cards made with fantastic Holly Jolly Christmas collection. Creating these cards I wanted to catch the warmth of the fireplace in the winter evening that is why I ad some brown color by inking the edges. I wanted it to be sparkle like the first star on the sky in the Christmas Eve so I sprinkle it with lots of glitter and sequins.
I really had great fun making these cards and even started to miss winter.
I hope I make you feel a little inspired to cut this amazing collection
and create beautiful projects as well!Wykorzystałam / I used
Ściskam mocno / Hugs

2 komentarze:

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)