środa, 17 maja 2023

Jedna kartka w trzech odsłonach

 Witam witam

Zrobiłam kartkę kwiatową, z dużą ilością wycinanych kwiatów, liści. Oczywiście nie zabrakło koronki, kalki czy udartej kartki starej książki. Tym razem to do malinowych kwiatów dopasowywałam papiery. Na pierwszą warstwę najbardziej pasował mi fragment papieru Grunge Backgrounds 04. Może nie wszyscy wiedzą, ale kolekcja Grunge Backgrounds powstała jako uzupełnienie wielu naszych kolekcji. Te papiery, w większości, są wielokolorowe i zawsze któraś część każdego papieru, przydaje się do tego, żeby gdzieś dołożyć. Kolejne warstwy to papiery z : Celebrations Blue 2 i Dream a Litlle.


**********

Moja dzisiejsza kartka okazuje się, wygląda całkiem dobrze, w trzech różnych wariantach. A że jednak nie potrafiłam wybrać tej ostatecznej wersji, to pokazuję Wam wszystkie trzy. 

To była ta pierwsza 


Ale kiedy naklejałałam ozdobioną już kartkę na bazę, pomyliłam się i nakleiłam odwrotnie haha no i chyba ta odwrotna wersja najbardziej mi się spodobała


Ale poszłam o krok dalej i postawiłam kartkę w poziomie 😅
Użyłam :
Pozdrawiam cieplutko
xxx Karasiowa

2 komentarze:

  1. You made a marvelous creation Ania. It is wonderful in any way, indeed difficult to choose... Just love your flowers and the whole composition! 🥰 I will keep the Grunge collection in mind, thank you for telling about it!
    Miłego dnia.
    Pozdrowienia, Wilma.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny i komentarz :)